Temsa İş Makinaları’nın yeni yol-bakım greyderi Komatsu GD535-5

12 Şubat 2018 Pazartesi - 09:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Temsa İş Makinaları’nın yeni yol-bakım greyderi Komatsu GD535-5
Temsa İş Makinaları’nın yeni yol-bakım greyderi Komatsu GD535-5

Temsa İş Makinaları, yeni ürünü olan Komatsu GD535-5 greyderin ikinci eğitim toplantısını Ankara'da gerçekleştirdi. Bölge satış sorumlularına yeni ürünün teknik özellikleri ve avantajları hakkında bilgi veren Temsa İş Makinaları Komatsu Ürün Müdürü Sertaç Varol, yeni greyderin özelliklerini ve eğitimin içeriğini Makina Market dergisine anlattı.

İş Makinaları sektörünün her geçen gün büyümesi ile yeni ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Özellikle maliyeti ile birçok kamu kuruluşu ve özel sektör firmalarının almakta zorluk çektiği greyderler için Temsa İş Makinaları ve Komatsu Fabrika yetkilileri bir araya gelerek sadece Türkiye için uygun ekonomik fiyatlı yeni greyderi üretti. Hem maliyeti açısından hemde boyut olarak diğer greyderlerden daha avantajlı olan Komatsu GD535-5, pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Özellikle kiralama sektörüne de hitap etmesi beklenen yeni ürün için Temsa İş Makinaları, bölge satış temsilcilerine eğitimler veriyor. Eğitimin içeriği ve yeni greyder hakkında dergimize bilgi veren Temsa İş Makinaları Komatsu Ürün Müdürü Sertaç Varol, "Burada bu ürün hakkında teknik detaylar, rakiplere göre konumu, fiyatlandırmasını etkileyen faktörler, çalışabileceği sahalar gibi makinenin satış teknik özelliklerini aktarmaya çalışıyoruz" dedi. Yeni greyderin Türkiye'de rakipsiz olduğunu belirten Varol, "Nedenini soracak olursanız, Şu an rakiplerimiz büyük boyutlarda greyderler getiriyor. Bu yeni greyderimiz daha küçük boyutlara sahip. Daha ekonomik ve yol bakım hizmetlerinde kullanılmaya daha uygun bir ürün. Özellikle kiralama yapacak firmaların çok önem vereceği bir ürün. Yen greyderin avantajlı fiyatı ile, büyük boyutlu ve maliyeti yüksek greyderlere bütçesi yetmeyen köy hizmetleri ve küçük beldeler için önemli bir alternatif olacağını belirten Varol, "Şu an halihazırda ihtiyaçları olmasına rağmen greyder alamayan ufak köy hizmetleri ve beldeler için daha ucuz daha ucuz ve daha küçük boyutlardaki hizmet ve bakım greyderi ürettik" dedi.

Temsa İş Makinaları istedi Komatsu yaptı

Komatsu'nun sadece Türkiye'ye özel ürettiği yeni greyderin teknik özelliklerinin Temsa İş Makinaları tarafından belirlendiğini ifade eden Varol, "Temsa İş makinaları ve Komatsu kafa kafaya vererek Komatsu İstanbul ofis çalışanlarının desteği ile makinenin teknik özellikleri belirlendi ve Greyder de Japonya'da bizim belirlediğimiz özelliklerde üretildi. Şu an GD535-5 sadece Türkiye için üretildi. Temsa İş Makinaları olarak sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri pazara sunmada rakiplerimizden bir adım önde olmayı amaç edindik. Komatsu GD535-5 greyderimiz şu an alanında tek ve rakipsiz bir ürün" ifadelerini kullandı.

Haberin devamı Yol Teknolojileri dergisinin Ocak - Şubat sayısında...

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER